Xpoint.CZ
Xpoint.CZ

Dva zbloudilci
Zabloudí dva lidi v pralese, bloudí, bloudí ... mají obrovskej hlad. Najednou vidí chaloupku. Přijdou blíž a zaklepou. Vyleze ta nejhnusnější a nejodpornější babice, kterou kdy viděli. Chtěli bysme něco k jídlu. Dám vám najíst, panáčkové, ale musíte mě uspokojit! Ten první to při pohledu na ni vzdá a jde blejt za chaloupku. Ten druhej si ale řekne: Přeci neumřu hladem. Vejde, bába se nátahne na posteli a roztáhne nohy. Chlap uviděl tak vošklivou kundu, snad od narození nemytou, že prostě nemůže. Naštěstí uvidí na stole starý rohlík. Tak ho popadne, uspokojí babu a ještě celej roztřesenej vod toho hnusu, hodí ten voslyzlej rohlík ven oknem. Bába celá nadšena ho královsky pohostí, pak se s ním rozloučí. Chlap vyjde ven. Druhý mu říká: Tak dík aspoň za ten rohlík se sádlem.

Tasemnice
Dědkovi nestojí a nestojí a babka už neví, co s tím. Tak se jde poradit a doktor jí řekne, že to musí udělat jako indičtí fakíři s kobrou, pomocí flétny. Tak večer vytáhne flétnu a začne pískat a vlnit se nad dědkem přikrytým peřinou v místech, kde má dojít k onomu postavení. Za chvíli se začne peřina napínat. Babka píská dál a za chvíli je peřina jako cirkusové šapitó. Tak, dědku, můžeme jít na to! Říká babka. Nemůžem, říká dědek, to mi jenom vylezla tasemnice!

Gymnastka
Víte, jak gymnastka pozná, že si má vyměnit kalhotky? Když se přilepí ke kladině.

Při milování
To se takhle dva milují francouzsky a on furt odplivuje. Jí se to už zdá divné, tak se ho ptá: Miláčku, tobě je špatně? A on pohotově odpovídá: Mně ne, ale tomu přede mnou bylo ...

Bratr a sestra
Souloží spolu bratr a sestra. Najednou, až je po všem, povídá sestra bráchovi: Člověče brácho ty seš v posteli lepší než táta! Bratr na to: Já vím, máma mi to taky povídala!

strana |1|2|3|4|5|


  - Automobily (34)
- Hádanky (123)
- Humusárny (25)
- Kameoáky (69)
- Lékaoské (133)
- Lordi a Jeanové (75)
- Nechutné (45)
- O blondýnkách (107)
- O Bohu, jeptiškách a faráoích (37)
- O ditech (124)
- O manželství a tchýních (212)
- O mužích (82)
- O poeítaeích (88)
- O rodieích (37)
- O sexu (156)
- O zvíoatech (176)
- O ženách (152)
- Policajti a vojáci (185)
- Politické (166)
- Ruzné (228)
- Soud a právníci (57)
- Úchylky (28)
- Z obchodu, restaurací a kanceláoí (60)
- Ze svita (116)
- Ze života (107)
- Židovské (54)
- Všechny (2676)
 
  Satana Papeže Remeta
  35% 32% 31%
 Koho se víc bojíte?
 Celkem hlasovalo již 726036 lidí.